Formularz kontaktowy

Hydro Instal Konin


Wojska Polskiego 18
Konin, Wielkopolskie, 62-500
Polska

Telefon: 63 242 92 92

Tel.kom.   504 249 799

Tel.kom.   508 488 158                    

Hydro Instal Konin Sp. z o.o.

Trwałe i bezpieczne instalacje w Twoim budynku

PODSTAWĄ W KAŻDYM DOMU, OBIEKCIE BUDOWLANYM, INFRASTRUKTURZE PRZEMYSŁOWEJ SĄ SPRAWNE I NIEZAWODNE INSTALACJE KANALIZACYJNE I WODNE
Odpowiednie zabezpieczenie każdej inwestycji budowlanej, przemysłowej czy drogowej to dobór odpowiednich materiałów oraz rozwiązań technicznych i technologicznych. Wszystko to znajdziecie Państwo w ofercie naszej firmy.
Sprzedajemy materiały instalacyjne od wielu producentów i importerów, co pozwala nam dostosować ofertę do zapotrzebowania klientów.
Zaopatrując się w Hydro-Instal zyskujesz pewność, że zakupione elementy pochodzą od renomowanych producentów, a ich jakość i niezawodność zostały wielokrotnie potwierdzone. Zapewniamy wszystko, co niezbędne w instalacjach wodociągowych i kanalizacyjnych. Od drobnych złączek i uszczelek, przez rury PCV, aż po studnie i zbiorniki.
OFERTA

W naszej bogatej ofercie znajdziesz wszystkie elementy niezbędne do zbudowania i prawidłowego funkcjonowania kanalizacji wewnętrznej i zewnętrznej, sieci wodociągowej, systemów drenarskich, ekologicznych oczyszczalni przydomowych, systemów nawadniania terenów przydomowych i miejskich, ale też pompy, geosyntetyki, a nawet części infrastruktury drogowej.

Kanalizacja wewnętrzna                                                          

Sieć wodociągowa

Kanalizacja zewnętrzna 

System drenarski

Kształtki i armatura z żeliwa szarego i sferoidalnego 

Ekologiczne oczyszczalnie przydomowe

Materiały uzupełniające i dodatkowe                                        

Prefabrykaty betonowe

Pompy i akcesoria

                                                             
PEŁNA OFERTA

NASZE DOŚWIADCZENIE


Na podstawie swojej bogatej praktyki w dziedzinie instalacji budowlanych (w tym wodociągowych i kanalizacyjnych. Mają szerokie rozeznanie w obsłudze zaopatrzenia, kierowania i nadzoru nad budowami. Nasz zespół sprzedawców tworzą specjaliści z ogromnym doświadczeniem w handlu oraz obsłudze i zaopatrywaniu inwestycji. Bogata wiedza budowlana pozwala zaproponować klientowi najlepsze materiały instalacyjne renomowanych producentów od sprawdzonych dostawców. Doradzimy, podpowiemy i znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego budynku.


(c)2020, All Rights Reserved